Latvija par Ukrainu

Labdarības izsoles dalībnieki, ziedotāji, atbalstītāji

Linda Īstenā

Linda Īstenā
Šī pasākuma ietvaros, kuram ir iedvesmojošs nosaukums, esmu uzgleznojusi darbu, ar kuru vēlos palīdzēt šajā iecerē.

Paldies par iespēju!


Linda Īstenā

27.03.2015

Valentīna Silava


Esmu ukrainiete.  Man ļoti sāp, ka  ukraiņu tauta ir ierauta šajā ārprātā, mans atbalsts ir nieks salīdzinoši ar to, ko dara cilvēki, lai atbalstītu ukraiņu cīnītājus.

Valentīna Silava


25.03.2015

Love Latvia


Mums ir svarīgi atbalstīt Ukrainu!
Love Latvia
24.03.2015

Jana Ezeriņa

Jana Ezeriņa
Drošība, manu bērnu drošība, manis pašas drošība ne tikai fiziskā, bet arī dziļi iekšējā līmenī ir pats galvenais manas dzīves stūrakmens aiz mīlestības. Tas ir pamats, kas man vajadzīgs eksistencei. Un tāpēc es sev uzdodu jautājumu – vai Tu, Jana, visu izdarīji, lai sevi un bērnus pasargātu? Tur, Ukrainā, dzīvo mani paziņas. Neviens jau no viņiem neticēja, mūžā nepieļāva šādu situāciju.
18.03.2015Lasīt vairāk

Ieva Fogele


Ko sēsi - to pļausi.
18.03.2015

Inita Ignatova


Kāpēc es Inita Ignatova atbalstu izsoli? Es nevaru to izskaidrot, tas nāk no "iekšām", vai tā ir sena senču balss, vai attieksme pret netaisnību, nezinu! Bet jūtu gan, tas ir līdzīgi, ja kāds aizskar tavu bērnu, tu esi gatavs uz visu! Lūk, tāda ir sajūta par karu Ukrainā - kad kāds monstrs mīda un pazemo tavu ģimeni, draugus... Spridzina un izlaupa mājokļus, nogalina iedzīvotājus, posta un posta... Neviens nedrīkst palikt malā stāvošs vienaldzīgais!

Почему я поддерживаю аукцион? Я не могу это объяснить, это происходит автоматически - это древний родовой голос или отношение против несправедливости, не знаю! Но я это чувствую, это как-будто когда кто-то трогает Вашего ребенка, и вы готовы на все! Вот, это именно такое у меня чувство о войне в Украине - когда какой-то монстр топчет и унижает твою семью, друзей ... Взрывает и разоряет дома, убивает людей, разрушает и разрушает ... Никто не должен оставаться равнодушным и оставаться в стороне!
Inita Ignatova
10.03.2015

Justīne Seile


Piedalos, jo vēlos palīdzēt no savas puses, kā vien varu. Māksla dziedē.

Justīne Seile

05.03.2015

Anne

Anne
Pasākumā dziedāšu divas dziesmas - Sīpoli "Dvēselīte" un "Auga, auga rūžeņa".

Mans moto ir pavisam vienkāršs - es ļoti, ļoti mīlu ukraiņus un Ukrainu. Un es ticu, ka viss izdosies!Anne

05.03.2015

Ieva Akurātere

Ieva Akurātere
"..es labi atceros to reizi,

mans brālis baltu guni kur
I still remember ,how my brother,
lit a fire all day long"
                                M.Melgalvs


Vēlos sekot gaismai.

Ieva Akurātere

04.03.2015

Arta Skuja


Kāpēc man ir svarīgi atbalstīt Ukrainu? Agresija, naids, valsts, tautas, cilvēces sašķeltība jebkādā formā ir ļaunums un, it īpaši, dzīvojot brīvā Latvijā, ir jāatbalsta Ukraina, kas vēl atrodas ceļā uz to. Lai gan šī ir tikai maza lāsīte gaismas pavairošanā, tomēr manā vietā neviens cits to okeānā neiepilinās.

Ceru, ka izsole gūs labus panākumus. Visupirms jau saucot kopā labas gribas cilvēkus.

Почему важно поддержать Украину? Агрессия, ненависть, страна, нация, разделение человечества любого рода - зло,  и особенно тем, кто живёт в свободной Латвии, важно поддержать Украину, которая ещё находится в пути к свободе. Хотя это только небольшая капелька в распространении света, но никто другой на моём месте её в океан не капнет.
Arta Skuja
04.03.2015

Liāna Langa

Liāna Langa
Izsolē publiski lasīšu savu dzejoli "Maidana borščs", jo vēlos atbalstīt ukraiņu karavīrus, kuri cīnās par savas valsts neatkarību un nedalāmību.
Liāna Langa

03.03.2015

Dace Gaile


Vēlos atbalstīt ukraiņus cīņā par brīvību.

Своим участием хочу поддержать украинцев в борьбе за свободу.

Dace Gaile

03.03.2015

Tatjana Lazda

Tatjana Lazda - Latvijas Ukraiņu kongress
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!
ЗА НАС ПРАВДА, ЗА НАС СЛАВА І ВОЛЯ СВЯТАЯ!

Tatjana Lazda

03.03.2015

Katrīna Gaile


Man ir svarīgi iestāties par lietām, kurām ticu, neklusēt, ja notiek netaisnība. Tas, ko dara Putina Krievija Ukrainā un arī pašā Krievijā ir neaptverams murgs, pret to ir jāiestājas visiem līdzekļiem. Katram cilvēkam ir jāizmanto savas balss tiesības. Piedaloties šajā izsolē, es izmantoju savu iespēju runāt.

Мне важно выступать за то, во что верю, не молчать, если происходит несправедливость.То, что делает путинская Россия в Украине и также в самой России - невероятный ужас, против этого необходимо выступать любыми средствами. Каждому человеку нужно использовать своё право голоса. Участвуя в этом аукционе, я использую своё право говорить.

Katrīna Gaile
03.03.2015

Olga Helly


Kāpēc man ir svarīgi piedalīties? Jo esmu par nedalāmu Ukrainu!


Почему мне важно участвовать? Я за единую Украину!

Olga Helly

03.03.2015

Matīss Markovskis


"Pasaule var kļūt labāka, ja mēs kopā tam kaut ko darīsim."

"Мир может стать лучше, если мы вместе будем делать что-то для этого."

Matīss Markovskis

03.03.2015

Kristīne Kvitka


Piedalos izsolē, lai paustu savu nostāju un kaut nedaudz atbalstītu Ukrainu. Notikumi, kas pašlaik tur risinās, ir prātam neaptverami un noziedzīgi. Tie ir radījuši nedrošības sajūtu arī Latvijas iedzīvotāju vidū. Tā ir kā neticama un biedējoša nokļūšana pagātnē. Novēlu izturību Ukrainas tautai cīņā par savu zemi un brīvību!

Участвую в аукционе, чтобы выразить свою позицию и хоть немного поддержать Украину. События, которые в настоящее время там разворачиваются, шокирующи и преступны. Они создали ощущение незащищенности и у живущих в Латвии людей. Это как невероятное и страшное попадание в прошлое. Я желаю народу Украины силы в борьбе за свою землю и свободу!
Kristīne Kvitka
02.03.2015

Inna un Romāns


Esam gatavi dalīties ar pēdējo, kas mums palicis, lai atbalstītu mūsu Ukrainas cīnītājus.

Мы готовы делиться последним, что у нас есть, с нашими украинскими бойцами.

01.03.2015

SIA FIXCMS Biznesa instrumentu platforma mākonī


Pasaulē jāvalda mieram. Mēs vēlamies atbalstīt šo pozitīvo projektu un esam pārliecināti, ka pret ļauno ir jācīnās ar labo. Labais vienmēr uzvar ļauno.


SIA FIXCMS

03.02.2015

Idejas autore JOLANTA CIHANOVIČA

Jolanta Cihanoviča
Man gribas kaut ko izdarīt Ukrainas labā. Ukrainas karavīriem ir vajadzīgs atbalsts un palīdzība, lai viņi varētu aizstāvēt savu valsti un izdzīvot.

Я хочу, чтобы украинские солдаты выжили, вылечились и вернулись домой.


Jolanta Cihanoviča

03.03.2015

Idejas līdzautore OLGA HELLY

Olga Helly
Esmu par nedalāmu Ukrainu!


Я за единую Украину!
Olga Helly

03.03.2015

Telpas nodrošina HOTEL ROMA

Linda Abu Meri
"Atbalstām, jo šādā veidā
varam parādīt,
ka esam pret šo karu." -
Linda Abu MeriHotel Roma

03.03.2015

Pasākuma vadītājs VALDIS MELDERIS

Valdis Melderis
Man apnika sev iestāstīt, ka viss būs labi un gan jau „viņi tur paši tiks galā”. Šī mierinošā mantra vairs nestrādāja, jo es pats tai vairs neticēju. Man nav tālredzīgas aizrautības un spējas izprast kopsakarības. Toties, es varu atbalstīt tos, kam tas viss piemīt. Vienalga – te vai Ukrainā.
03.03.2015Lasīt vairāk

Pasākuma fotogrāfs KRISTAPS SEDOLS

Kristaps Sedols
Medijos ik dienas dzirdu par hibrīdkaru. Man neviļus rodas sajūta, ka termins ir radīts tikai, lai sabiedrību nomierinātu un mīkstinātu realitāti – iznīcinošu karu. Ir pienācis laiks paust savu nostāju ne tikai virtuves sarunās, bet pavisam publiski, visiem redzot. Turklāt ar aktīvu darbību. Ceru, ka tā rīcībai mudināšu savu draugu un paziņu loku. Kopā esam spēks!

Kristaps Sedols

03.03.2015

Pasākuma organizatore IEVA BRANTE

Ieva Brante
Tā ir pārliecība, ka kaut kas ir jādara. Nekad nepiekritīšu tiem, kas saka - mūsu ir tik maz, tāpēc nav vērts un nav jēgas kaut ko darīt, tāpat neko nevarēsim ietekmēt. Es uzskatu, ka varam! Ir svarīgi, ka mēs atbalstām Ukrainu un darām to no visas sirds. Tas ir tik pašsaprotami, ka vienas valsts tauta, kura cietusi no Krievijas agresijas, saprot un atbalsta citas valsts tautu. Ukraina šobrīd karo arī mūsu karu. Ir pienācis laiks atklāti pateikt savu izvēli par vai pret, spēle "Vēlos būt labs visiem" ir jāpārtrauc.

Ieva Brante
03.03.2015